Det är alltid lätt att nå oss

Att prata med oss om vad vi kan bygga åt er kostar inget.
Ring oss på 031–336 78 90 eller skicka ett mail till info@optinetsoftware.se

Simon Åslund Johansson

VD

0730-72 76 66
0684-770 960
simon@optinet.se

Rune Wallgren

Ägare/teknisk chef

031-336 78 90
rune@optinet.se

Niclas Pihlgren

Försäljningschef

031-336 78 85
niclas@optinet.se

Emil Hernborg

Key account manager

0708-640 990
emil@optinet.se

Carl Wånsander

Account Manager

073-6997399
031-336 78 90
carl@optinet.se

Julia Wallgren

Marknad och försäljning

031-336 78 90
Julia@optinet.se

Joakim Bengtsson

IT-säkerhetskonsult – Utveckling

031-336 78 84
joakim@optinet.se

Tina Wallgren

Personalchef/ekonomi

031-336 78 81
tina@optinet.se

Magnus Petersson

IT-säkerhetskonsult – Teamchef support/drift

031-336 78 83
magnus@optinet.se

David Wallgren

IT-säkerhetskonsult – Support/drift

031-336 78 91
david@optinet.se

Alexander Westerklint

IT-säkerhetskonsult

0708-649 241
alexander@optinet.se

Per Holmström

IT-säkerhetskonsult

0708-640 975
pelle@optinet.se

Så kan vi hjälpa dig

Vill du veta hur vi kan hjälpa er verksamhet att bli effektivare? Fyll i kontaktuppgifterna så ringer vi upp dig.

Hitta hit

Mellbyvägen 19
433 30 Partille